Joanna Nasiłowska-Rek

Jestem entuzjastką sztuk performatywnych i edukacji kulturalnej. Od 2016 roku uczę się śpiewu. Bliski jest mi również teatr oraz sztuki wizualne. Moją misją w Stowarzyszeniu jest promowanie uprawiania sztuki w życiu codziennym jako wolnej formy ekspresji oraz tworzenie bezpiecznej przestzreni dla dialogu.
Od 2019 roku sprawuję funkcję skarbnika w Stowarzyszeniu Artystów Euforis. Czuwam nad dokumentacją dotyczącą finansów, rozliczeniami, piszę wnioski. Ponadto zajmuję się koordynacją projektów produktowych oraz wydarzeń.
Koordynator wielu kursów i warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Artystów „Euforis” takich jak: letnie kursy organizowane w ramach festiwalu Miasto Sztuki w Jarosławiu w lipcu 2017, kursy zimowe w Reymontówce w lutym 2018, kursy „Odkryj swoją twórczą naturę” i „Odkryj swój naturalny głos” w Somiance w lipcu 2019, warsztaty „Co robi Twoje ciało, kiedy śpiewasz?” 2020 i 2021 oraz cykl warsztatów „Kocham śpiewać 2020”. Pracowałam jako Start-up Manager w Ekologicznym Cateringu Dietetycznym „No Waste Box”. Jako osoba odpowiedzialna za rozwój produktu i budowanie od zera wizerunku marki musiałam nauczyć się pracy w dynamicznych warunkach, ciągłej pracy nad jakością, testowaniem produktu oraz rzetelnego określania planu budżetowego firmy z przewidywaniem potencjalnych zysków i strat. Pracowałam również jako asystent polskiego designera i artysty Michała Janicy. W zakres moich obowiązków wchodziło planowanie budżetu, dbanie o dokumentację oraz pomoc w tworzeniu brandingu. Skończyłam Etnologię i Antropologię kulturową na Uniwersytecie Warszawskim. Kierunek ten pozwolił mi poznać wiele metodologii badania rynku. Potrafię samodzielnie przeprowadzać badania jakościowe i sprawnie identyfikować potrzeby klientów.

Powrót na górę