Bartosz Jakubowski

Z zawodu i wykształcenia jestem marketingowcem. Z zamiłowania i zainteresowania – wokalistą i początkującym aktorem. W marketingu lubię łączenie z pozoru biegunowo odległych od siebie światów: analityki, psychologii i kreatywności. W sztuce uwielbiam duchowość, emocjonalność, symbolikę i subtelność. I to, że pozwala przenieść się tam, gdzie jeszcze nieodkryte, niezbadane.

Od ponad 10 lat udaje mi się z sukcesem łączyć te dwie rzeczywistości – biznesową i artystyczną; z nieskrywaną zresztą przyjemnością. 

W 2010 roku zacząłem uczyć się śpiewu. Bez planów i celów, dla czystej rozrywki i przyjemności. W tej chwili dzielę się tym, czego się od tamtej pory nauczyłem bawiąc i wzruszając publiczność w trakcie koncertów i recitali. To coś, co nawet nie przeszło mi przez myśl po pierwszej lekcji.

Jestem ogromnym fanem twórczości, elegancji i humoru Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego z Kabaretu Starszych Panów. Na swój sposób i miarę swoich możliwości staram się ten sposób bycia propagować i szerzyć, m.in. poprzez prowadzenie szkoleń z savoir-vivre. 

Chciałbym, żeby kultura i sztuka była częściej praktykowana w naszym społeczeństwie. Dlatego i po to jestem członkiem Stowarzyszenia wspierając i współtworząc większość inicjatyw, które „Euforis” podejmuje.  

Powrót na górę